Emine hanım bana çok yardımcı oldunuz, herşey için çok teşekkūrler.

Taner Gürbulak

Emine Hanım, yaptığınız çalışma çok yararlı oldu çok teşekkür ederim.

Onur Kır

Oğlum, sizinle yaptığı seanslar sayesinde gerçekten olumlu gözle görülür gelişim gösterdi, size ne kadar teşekkūr etsem azdır, ben size minettarım hocam, çok ama çok teşekkür ederim emeğinize ve o güzel yüreğinize sağlık.

Nuray Yılmaz

Emine hanım sizinle çalıştıktan sonra hayatım kople değişti, hipnozun bu kadar etkili olduğunu dūşūnmemiştim, çok çok teşekkūr ederim, emeğinize sağlık.

Sevgi Kocaoğulları

Merhaba Emine hanım, sizin yaptığınız çalışmalar sayesinde şimdi daha sağlıklı ve daha mutluyum. Kaybettiğim özgüvenim geri geldi. Kendimi çok güçlü hissediyorum. İyiki varsınız ve iyiki bu mesleği yapıyorsunuz. Süpersiniz. Her şey için çok teşekkür ederim😘

Bediha Uğurlu

Kedi fobim var. İstanbul’da yaşıyorum ve burası nerdeyse bir kedi kenti. Özellikle yazın sosyal hayatımı olumsuz yönde çok etkiliyor. İnsanlar bu korkuyu anlamayıp sizinle ya dalga geçiyorlar ya da inanmıyorlar. Emine Hanım’ı arkadaş tavsiyesiyle buldum. Gerçekten çok rahatlatıcı ve sabırlı bir rehber. Korkunun kaynağını bulmak benim için çok şaşırtıcı bir deneyim oldu. Korkumla tanıştım diyebilirim. Henüz terapi devam ediyor. Temizlememiz gereken başka şeyler de çıktı. Yolumuz uzun. Ama ben rehberimden memnunum. Bu yolda bana eşlik ettiği için müteşekkirim. 😊🙏🌹

Aysun Demirel

İnanılmaz derecede fobilerim vardı..Emine hanımla çalışarak bu fobilerimin hepsini yendim. Bence o işini çok iyi bilen biri, çok güven veriyor. Sonsuz tesekkurler..

Hakan Ölçer

Öncelikle bu yazıyı okuyan herkese selamlar. Bazı evliliklerde olduğu gibi bizde eşimle ciddi sorunlar yaşayan bir çifttik. Çözüm yolu bulamayan, herşeyi yokuşa süren, sorunların üstesinden gelmek yerine, sorunların ūzerine sorun yükleyip, günlerini geçiren bir çifttik, ta ki Emine hanımla tanışana dek. Bizimle ilgili herşeyi çözüm odaklı düşününen, bizi konuşmalarıyla rahatlatan, birbirimizi anlayabilmemizi sağlayan, bizi birbirimize bağlayan, sabırlı hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan dinleyen, bir uzman. Verdiği ödevlerle, yaptığı çalışmalarla her seansta biraz daha iyiye gittik. Bize böyle zor bir zamanda ilaç gibi gelen bir uzman. Sözün özü iyi ki sizinle çalışmışız, herşey için minnettarız.

Yūcenur-Murat Çiçek

Çok değerli Emine hocam, öncelikle bir anne olarak oğlumla ilgili endişelerim vardı, çok şükür çalışmalarınız sonucunda kendisini çok çabuk toparladı ve özgüveni geri geldi, ayrıca sizinle konuşmaktan zevk alır hale geldi yani bağımlınız oldu, oysa konuşmaktan çok hoşlanmaz, size minnetarım. Benimle ilgili çalışmanıza gelince hayatımda bugüne kadar bana çok acı veren, bugüne kadar fark edemediğim gerçeklerle beni yüzleştirdiniz adeta yeniden hayata gelmiş gibi oldum ve bugüne kadar yaşadıklarımla aslında kendime bu kadar yüklenmemem gerektiğini siz bana gösterdiniz. ” Yüreğinize, emeğinize, sabrınıza, bilginize sağlık” Size minnettarım. Yeni çalışmalarda buluşmak üzere.
Sevgiyle kalın🤗

Sevinç DAĞLI

Merhaba Emine Nadin ve merhaba hayatın gerçekleri diyorum. Evet hayat gerçekse bunları yaşamakta bir o kadar güçtü benim için ama Emine hanım siz, bu zorlukları nasıl gūzelleştireceğimi ve kendimi her halimle nasıl sevebileceğimi gösterdiz, çok teşekkür ederim. Ūstelik ben, gerçeklerden hep kaçtım, sığınmak için bir liman aradım. Emine hanım siz, aslında o liman, senin içinde dediniz ve onu keşvetmemi sağladınız. Bana  yaptığınız hipnoz  ve danışmanlık seansları ile içimdeki soruların cevaplarını buldum. Yaşadığım her olayın, olumsuz tecrūbelerin bile bir kayıp değil kazanım, hatta harika bir deneyim olduğunu anlamama yardımcı oldunuz. Ìyisiyle, kötūsūyle hayatımdaki gūzelliklerin değerini, kıymetini bilmem için, silkinip kendime gelmemi, yeniden eski gūcūme kavuşmamı sağladınız. Herşeye rağmen iyiki varım, iyiki varlığımla hayata birşeyler katmayı becermişim diyebiliyorum artık. Emine Nadin herşey için çok çok teşekkūr ederim. Nice gūzel baharlara 😘😍

Ufuk OYMAK

Emine hanım, ben sizinle çalışmaya başladığım andan itibaren kendimi çok çok iyi hissettim. Ìşin daha da iyisi siz insana kendi kendineyken de iyi hissetmesini ögretiyorsunuz. Insanı güzel yollardan geçirip, yūksek tepelere ulaştıran, güzel insan, sonsuz teşekkürler…Iyi ki varsınız. 

Rahşan Sağır

Yıllardır bir türlü  aşamadığım yılan korkusu vardı. Bahsetmekten bile korktuğum, herhangi bir yerde fotoğrafına bakamadığım, televizyonda aniden gördüğüm de kanalı değiştiremediysem yada kapatamadıysam çok ciddi krize girdiğim, bu korkudan dolayı hayvanlarla ilgili belgeselleri hiç bir şekilde izleyemediğim ve benimle yaşayan her kimse ona da izletmediğim (biliyorum çok bencilceydi ama yapacak bir şey yoktu 😉)  anlar hayatımda azımsanmayacak kadar çoktu. Benim için aşılamaz gibi görünen ama uzunca zamandır da aşmam gerektiği ile ilgili kendime telkinler de bulunduğum  bu korkuyu sevgili Emine Nadin’in uyguladığı çok kısacık  hipnoterapi yöntemiyle, büyük bir oranda aşmış bulunuyorum.Üstelik online çok kısa bir terapiyle.
<span;>Gerçekten kalpten sonsuz teşekkürler sevgili  Emine Nadin. Eğer hayatınızda aşmak, değiştirmek, daha iyiye dönüştürmek istediğiniz herhangi bir sorununuz, korkunuz v.s varsa ve nasıl degiştireceğinizi bilemiyorsanız Emine Nadin ile irtibata geçmenizi kalpten tavsiye ederim. Uyguladığı terapinin ben çok yararını gördüm ihtiyacı olan herkesin de görmesini isterim. (Kısacık bir tavsiye eğer siz aşmaya, değişmeye hazırsanız bu tip terapilerle çok hızlı ilerleyebilirsiniz. Tecrübe ettim, çok mutlu ve özgür hissediyorum. Tekrar teşekkürler sevgili Emine Nadin.

Çiğdem Ataman Oymak

Emine hanım benim hayatımın dönüm noktası oldu…
O kadar dibe vurduğum bir zamanda yetişti ki ben onunla yeniden kendimi tanıdım, kendimi keşfettim ve eski duygularımın yerine yeni duygular koydum.😍 İnsan tanıdık duygulara sığınıyor hep, bilmiyor ki aslında onlar değil gerçekten yaşamak istedikleri, işte bunu keşfetmeme yardım etti Emine hanım… Hayatım güzelleşti. Çocukluğumla barıştım ben🙏 Aslında bilmeden aşağılara o kadar çok gömüyoruz ki onlar hiç yaşanmamış, bizi hiç etkilemiyor sanıyoruz ama bu da öyle değilmiş, etkiliyormuş, hem de en çok onlar etkiliyormuş. İşte bunları da bana Emine hanım öğretti ve iyileştim🎈
İyi ki hayatıma dokundu, iyi ki yollarımız kesişti🙏❤

Seyda Çakmak

Minimum 4 characters